Zdarzają się sytuacje, w których Twój siłownik potrzebuje pomocnej dłoni. Jednak nawet przy naszej szybkiej i sprawnej obsłudze klienta, procedura wysłania siłownika do nas, naprawienia i odesłania do Klienta jest czasochłonna i kosztowna. Czyż nie fajnie byłoby mieć zestaw z takimi samymi specjalnymi narzędziami, których używamy w firmie Vega, aby pominąć to wszystko? Walizka serwisowa VEGA Roncanto to właśnie to: zbiór przyrządów umożliwiających wymianę uszczelek, ich kalibrację i ponowne doprowadzenie siłownika do stanu używalności.

Ładna i odporna

Ponieważ walizka serwisowa jest używana również przez naszych sprzedawców i przedstawicieli, dołożyliśmy szczególnych starań, aby wybrać najbardziej odpowiedni zasobnik.

Walizka została wykonana przez Roncato®, jedną z wiodących firm na rynku włoskim, znaną z jakości konstrukcji i trwałości, a także z dobrego designu. Wymiary 55 cm x 37 cm x 21 cm oznaczają, że można ją przewozić jako bagaż podręczny w większości tanich linii lotniczych, takich jak EasyJet®. A przy wadze całkowitej wynoszącej zaledwie 15 kg będziesz zaskoczony tym, co zmieści się w środku. Nawet jeśli postawisz ją w kącie swojego warsztatu, twarda obudowa ochroni jej zawartość przed kurzem i przypadkowymi uderzeniami.

Stworzona do pracy

Demontaż i wymiana uszczelek pierścieniowych w siłowniku nie jest takim prostym zadaniem, głównie dlatego, że przestrzeń jest często bardzo ciasna i niedostępna dla palców. Stawiając czoła temu problemowi każdego dnia, stworzyliśmy zestaw narzędzi ułatwiających cały proces i umieściliśmy je w walizce serwisowej, abyś mógł z nich skorzystać. Walizka zawiera stożki do poszerzenia uszczelek tłoka, plastikowe szczęki pomagające wsunąć uszczelkę na miejsce, kalibratory zarówno dla uszczelek tłoka jak i tłoczyska, dostosowane szczypce i śrubokręty, narzędzia do usuwania starych uszczelek pierścieniowych i wiele innych.

Podobne wpisy